Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

O nás 

Začnu častým dotazem: Chováte kozy? Ne, nechováme, měli bychom? Opravdu nechováme kozy. Koza z Mimoně je obchodní značka mého milého Vobchůdku.

A proč Koza? Máme hned dvě verze. V té první, kratší pravím, že už odmala mi doma říkali: Ty jsi ale koza. Nebo: Ty kozo jedna. Hlavně babička. Ta druhá je delší a má k tomu hlavnímu důvodu mnohem blíže a je to příběh skoro pohádkový: 

Kdysi dávno, před kala kala dobou, kdy ještě žil dědečkův pradědeček (to neberte úplně vážně), byla Kamilka malá a maminka jí kupovala časopis Sluníčko, v něm se o Mimoni nepsalo nic, za to do něj Kamilka namalovala a maminka poslala loštomilej oblážek“, který pak ve Sluníčku  vyšel, a celá rodina se radovala.

O něco později, když už Kamilka vyrostla a začala chodit do školy, dostávala od maminky časopis Mateřídouška a v něm jednoho krásného dne vyšel 1. díl psaného seriálu nazvaný Koza z Mimoně. Kamilka si přečetla název a přiběhla za maminkou: Co je to Mimoň? A maminka jí to řekla. Netrvalo dlouho, o pár let později, zničehonic jsme se přestěhovali, kam jinam, než do Mimoně. Postupně se rodina rozprchla a Mimoni zůstala jen velká Kamila. Nějak jsem se v tom příběhu našla a teď jsem Koza z Mimoně já.

Koza z Mimoně šije.Originální bytové doplňky, nákupní i volnočasové tašky v různých provedeních, kuchyňské i hostitelské zástěry, chňapky, utěrky, ubrusy a jiné i na zakázku. V nabídce najdete i jednoduché plyšové hračky Hajánky a kosmetické taštičky.